.


Sledování zásilek

Náš portál je tu od toho, abyste mohli vaší zásilku sledovat celou dobu. Máme pro vás k dispozici možnost sledování od všech důležitých přepravních služeb, tedy od České pošty, DPD, PPL, DHL, InTime, GLS a UPS. Proč využívat náš portál? Když přijdete na jakýkoliv internetový obchod, tak jejich přepravní možnosti se mnohdy liší, ne každý obchod využívá stejného přepravce, a proto je pro vás nejvhodnější používat ke sledování jeden portál, kde můžete sledovat zásilky od všech přepravců, ušetří vám to nejenom čas, ale také starosti.


Zasílání balíků do zahraničí

Přinášíme vám praktické rady a tipy na zasílání balíků a listovních zásilek do a ze zahraničí. Zásilku můžete jednoduše sledovat na její cestě k adresátovi, ať si vyberete jakoukoliv přepravní společnost.

Kde a jak sledovat zásilky v zahraničí?

Ke sledování zásilky potřebujete pouze její kód. Podle toho jakou jste si vybrali přepravní společnost, vložíte do sledovacího políčka u daného přepravce unikátní kód zásilky. Na jednom místě pak uvidíte, kdy byla zásilka expedována, kdy a kde přeložena a kdy bude doručena.

Jaké společnosti nejčastěji dopravu do zahraničí zajišťují?

Na trhu přepravy listovních zásilek a balíků působí v současnosti řada velkých i malých hráčů. Někteří se specializují pouze na přepravu po České republice, další se zaměřují na přepravu mezi Českem a Slovenskem, jiní působí po celém světě.

Jak sledování probíhá?

Na našem portálu můžete sledovat zásilky přepravované prakticky jakoukoliv přepravní společností včetně České pošty, DPD, DHL, PPL, GLS, UPS, Geis nebo InTime. Záleží pouze na vašich preferencí, jakého přepravce si vyberete.

Jaké jsou ceny přepravy zásilek do nejčastějších zemí?

Zajímavou možností, jak posílat zásilky do zahraničí je služba Balík do zahraničí. Objednávku přepravy provedete jednoduše pomocí on-line formuláře, zvolíte, kde si má kurýr zásilku vyzvednout nebo osobní podání, zaplatíte poštovné a po obdržení kódu zásilky ji můžete na její cestě snadno sledovat.

Orientační náklady na přepravu zásilek se službou Balík do zahraničí

Země

Cena

Rakousko

od 399 Kč

Německo

od 480 Kč

Polsko

od 490 Kč

Itálie

od 490 Kč

Anglie

od 499 Kč

Španělsko

od 499 Kč

Francie

od 499 Kč

Spojené státy americké

od 950 Kč

Austrálie

od 950 Kč

Rusko

od 950 Kč

Čína

od 950 Kč