.


Sledování zásilek

Náš portál je tu od toho, abyste mohli vaší zásilku sledovat celou dobu. Máme pro vás k dispozici možnost sledování od všech důležitých přepravních služeb, tedy od České pošty, DPD, PPL, DHL, InTime, GLS a UPS. Proč využívat náš portál? Když přijdete na jakýkoliv internetový obchod, tak jejich přepravní možnosti se mnohdy liší, ne každý obchod využívá stejného přepravce, a proto je pro vás nejvhodnější používat ke sledování jeden portál, kde můžete sledovat zásilky od všech přepravců, ušetří vám to nejenom čas, ale také starosti.
O STRÁNCE

Jsme internetový portál zaměřený na sledování zásilek. Díky našim službám máte své zásilky stále na očích. Sledování vám nabízíme vždy zdarma a vaše zásilky tak můžete mít pod kontrolou celých 24 hodin denně. Sledování zásilek je velmi snadné a dokáže s ním pracovat kdokoliv. Máte u nás k dispozici všechny důležité sledovací služby tedy, sledování od největších přepravců. Ke sledování vám postačí kód balíku, který jste obdrželi na emailovou schránku, po objednání nebo odeslání zásilky.

Kód jednoduše vložíte do okénka k přepravci, kterého jste využili a následně už jen sledujete, kde se zásilka nachází, případně její jiný stav. Účel tohoto portálu je snadný, sjednotit služby sledování na jeden jediný portál, díky kterému můžete kdykoliv sledovat zásilky i od většího množství přepravců najednou. Nepotřebujete tedy znát internetové stránky každého z nich, ale postačí vám ty naše. Díky snadnému přístupu a rychlému zjištění stavu zásilky jsme se staly populárním portálem, se kterým může pracovat i malé dítě. Využívejte našich výhod a zjistěte, jak na tom vaše zásilka je.

Kontakt na správce stránky: info@sledovani-zasilek.com